Jūsų įspūdžiai ir atsiliepimai apie mus!

5 Responses to “Jūsų įspūdžiai ir atsiliepimai apie mus!”

 1. Rasa

  Fantastiška vieta ir labai maloni ir lengvai bendraujanti Olga! Idealus variantas, jei planuojate nestandartines vestuves ir atostogas su šeima ir artimiausiais draugais tuo pačiu metu. Laba patiko “Bonadies” šeimyninis viešbutukas – užburia savo jaukia itališka atmosfera ir personalu – jame dirba dauguma šeimos narių. Geriausia dalis – pakrantės panorama pro viešbučio langus su kalnais, jūra ir kitais miesteliais apačioje.

 2. Romanas ir Gitana

  Kiekviena diena, ryta ir vakara dar esame ten.. dziaugiames, sokame, dalyvaujame ir grozimes nuostabiais Amalfi pakrantes vaizdais…
  Gyvename dabar maloniais prisimininais ir norime, Tau Olga, padekoti uz puiku darba, grazu bendravima laiskais, begalini atsidavima, patarimus, nuosirduma ir gera rezultata !
  Nezinome, kaip butume su visu tuo, dideliu vestuviu rupesciu susitvarke, jei ne Tu. Tik Tavo deka pasiruosimas Musu sventei tapo vienas malonumas :)
  Beprotiskai dziaugiames, kad buten ten, Amalfi pakranteje, nuostabiame Ravello miestelyje, su ispudinga gamta, skaniu maistu ir nepakartojamais vaizdais atsiverianciais is nuostabaus ir labai jaukaus Bonadies seimos viesbutuko !
  Labai dziaugiames turedami proga susipazinti, pabendrauti ir linkime kuo didziausios sekmes tavo darbe, daug nauju ideju ir puikiu rezultatu !
  Didelis ir nuosirdus Tau Aciu – nuo Tavo sukurtu Jaunavedziu :)
  Visada Tavo – Gitana ir Romanas Ivanovai

 3. Evelina ir Rimantas

  Ilga laika svajojome apie vestuves netradicineje aplinkoje, su artimiausiais zmonemis ir butent Italijoje. Is pradziu viskas atrode neimanoma, nerealu, kol nesusipazinome su Olga :) nuo pat pirmuju susitikimu, buvome uzkresti Olgos pozityvumu ir trykstancia energija, kuri suteike mums pasitikejimo ir visa musu sventes vizija staiga tapo imanoma :) zinoma, siek tiek bijojome del pacios vietos, viesbucio – nebuvome ten buve pries musu svente, todel maloniai kvieciu visus planuojancius vestuves Italijoje, vykti i pazintines, Olgos organizuojamas, ekskursijas, kad butu kuo maziau klaustuku!

  Atvyke i nuostabuji Ravello – likome be galo suzaveti nezemisko grozio miesteliu kalnuose ir jaukiuoju Bonadies viesbuciu, is kurio vaizdas kas ryta gniauze kvapa.
  Noretumem pasakyti dar karteli MILZINISKA ACIU mielajai Olgai uz visa puikiai suruota, papuosta, sureguliuota musu diena! Vakare mes vienas kitam pasakem – kad VISKAS buvo tobula, net negalejome patiketi, kad svente taip puikiai pavyks!

  Mes butinai sugrisime i Ravello :)

  Ir zinoma noretumem palinketi Olgai kuo daugiau suzadetiniu, neblestancios energijos, ideju!

  ACIU!
  E&R

 4. Marija ir Raimondas

  “Olga studio” padėjo mums įgyvendinti svajonę, kuri prieš tai atrodė sunkiai įgyvendinama. Mums nereikėjo niekuom rūpintis (išskyrus gera nuotaika, kuri tokioje vietoje ir tokią dieną negalėjo būti bloga :)). Olga atrodo ir be žodžių suprato ko mes norime ir viską sudėliojo tobulai. Šventės vieta, bažnyčia, lietuvis kunigas, stalas, papuošimai, fotografai, reikiami dokumentai ir daug kitų dalykų – viskas buvo suorganizuota puikiai ir greitai. Vos tik kildavo klausimas, Olga jį tuoj pat išspręsdavo!

  Prisiminsime šią dieną su šypsena veide ir už tai tariame DIDELĮ AČIŪ OLGAI!!!

 5. Vilma

  Nuo pat pirmos akimirkos supratome, kad su Olga galime bendradarbiauti ir pasitikėti. Olga labai šiltas ir malonus žmogus. Nuostabi vieta, nuostabios akimirkos, emocijos. Labai džiaugiamės, kad pasirinkome šią nuostabią vietą bei planuotoją.
  Dėkojame už gerai aliktą darbą, gražų bendravimą, nuoširdumą ir patarimus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *